Lajme

Vajzë e vogël nga Kosova është identike me ‘Mashan’ (FOTO)

0

Filmi vizatimor rus “Masha dhe ariu” është një ndër filmat më të shikuar dhe u bë i njohur në tërë botën.

Masha një vajzë e zgjuar dhe kapriçioze që tërheq vëmendjen e fëmijëve dhe ariu që është miku saj i mirë. Ky film vendos në dukje shumë evente familjare si datëlindje apo festa tjera.

Edhe Kosova ka një vajzë të vogël që ngjan shumë me ‘Mashan’ raporton Gazeta Online Dritarja.net

Ornela Gashi, një vajzë e vogël tre vjeçare është identike me Mashan.

Ornela vjen nga Balinca e Malishevës dhe është e pasionuar pas filmave vizatimor, e posaçerisht pas ‘Mashas’ shkruan Dritarja.net

Prinderit e Orneles, Besmiri dhe Qendresa kanë postuar foto në rrjetin social Facebook, të cilat mund ti shikoni më poshtë.

Lexo të tjera