Lajme

Valentina Bunjaku u vonua, s’mori pjesë në raundin e parë të votimit

0
valentina-bunjaku-u-vonua,-s’mori-pjese-ne-raundin-e-pare-te-votimit

Ajo është vonuar për pjesëmarrje dhe kur është kthyer në sallë ka përfunduar procesi duke iu pamundësuar të votojë, njofton Klan Kosova.

Raundi i parë ka dështuar meqë nuk ka pasë kuorum të nevojshëm.

Në kuti janë hedhur vetëm 78 vota.

Lexo të tjera