Rozë

Vallëzimi sensual i konkurrentes së re të “Përputhen” lë djemtë pa fjalë

0
vallezimi-sensual-i-konkurrentes-se-re-te-“perputhen”-le-djemte-pa-fjale

Në puntantën e sontme në “Përputhen” programit iu bashkua edhe një konkurrente e re, Gladiola Zenelaj, shkruan lajmi.net.

Hyrja e Olës ishte me vallëzim provokues prapa një dere sekrete, ndërsa djemtë mbetën pa fjalë gjatë kërcimit të saj.

Me të hyrë në program, vajza e re tha se djemtë që pëlqen në këtë program janë Andi, Giljani dhe Murati.

Përmendja e Andit në pëlqimet e Olës nxiti menjëherë reagimin e Jasminës, e cila hodhi ‘kunja’ tek ajo. /Lajmi.net/

Lexo të tjera