Sport

Vazhdojnë skandalet te kombëtarja e Anglisë – kësaj radhe përfshihen Sancho, Abraham e Chilwell

0
vazhdojne-skandalet-te-kombetarja-e-anglise-–-kesaj-radhe-perfshihen-sancho,-abraham-e-chilwell

Jadon Sancho, Tammy Abraham dhe Ben Chilwell janë tre lojtarët që sot kanë zënë vend kryesor në mediet britanike.

Tre lojtarët anglezë raportohet të kenë thyer protokollet anti-Covid-19, transmeton lajmi.net.

Ylli i Borussia Dortmund është paraqitur në surprizën e ditëlindjes për Tammy Abraham.

Në ditëlindjen e lojtarit të Chelsea ishte edhe shoku i tij i skuadrës, Ben Chilwell.

Ky lajm ka nevrikosur edhe drejtuesit e Dortmund, pasi Sancho së fundmi nuk ka luajtur dhe nuk është stërvitur me skuadrën, duke u deklaruar me sëmundje. /Lajmi.net/

Lexo të tjera