Lajme

Vdekje e dyshimtë në Qendrën e Shëndetit Mendor në Shtime, policia po e heton rastin

0
vdekje-e-dyshimte-ne-qendren-e-shendetit-mendor-ne-shtime,-policia-po-e-heton-rastin

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, viktima e gjinisë femërore ka ndërruar jetë dhe e njëjta ishte duke u trajtuar në Qendrën e Institutit Mendor në Shtime, shkruan lajmi.net.

Viktima është dërguar në QMF dhe mjekët është konstatuar vdekja.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera