Lajme

Vdes në moshë të re i riu nga Istogu, asamblist i PDK-së në këtë komunë

0

Ka vdekur në moshë të re, i riu nga Istogu, Labinot Aliaj.


Ai ishte këshilltar komunal i PDK-së në komunën e Istogut.

Lajmin e kanë bërë të ditur në rrjetet sociale familjarët dhe bashkëpunëtorët e tij.

Ata e kanë përshkruar Labinotin si një djalë energjik, punëtor dhe shumë të përkushtuar.

Lexo të tjera