Lajme

Vdes veterani i arsimit dhe UÇK-së

0
vdes-veterani-i-arsimit-dhe-uck-se

I ndjeri ishte nga Aqareva e Skenderajt dhe lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e tij përmes rrjeteve sociale.

Njoftimi i familjarëve:

– Njoftim mortor-

Njoftojmë të afermit, miqtë, shokët e dashamiret, se sot në oret e mengjesit, ka ndërruar jetë baba, axha, familjari, më i dashuri jonë, veterani i arsimit dhe Ushtrisë Çlirimtare të Kosoves Ramiz Sadik Jashari.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në varrezat e fshatit Aqarevë të Skenderajt, në ora 17:30.

Image

Lexo të tjera