Lajme

Vëllai raporton humbjen e motrës në Gjilan

0
vellai-raporton-humbjen-e-motres-ne-gjilan

Ankuesi ka informuar se viktima femër (me probleme të depresionit) është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Duhet përkujtuar që gjatë muajve të fundit pati një numër të madh të raportimeve, të personave të zhdukur në pjesë të ndryshme të vendit./Lajmi.net/

Lexo të tjera