Rozë

Vera Ora ka një këshillë për gjininë femërore

0
vera-ora-ka-nje-keshille-per-gjinine-femerore

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, kohë pas kohe ndan këshilla të ndryshme për gjininë femërore, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh në llogarinë e saj në Instagram, në të cilin dukej e freskët teksa në fokus vuri fytyrën.

Në mbishkrimin që ia la fotos, Vera këshilloi gratë ta mbrojnë lëkurën nga dielli, ngase është e ndjeshme dhe plaket më shpejtë.

“Mbroje likuren nga rrezet e diellit se plaket lekura ma shpejt”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Lexo të tjera