Rozë

Vesa Smolica bën lëvizje provokuese para ndjekësve

0
vesa-smolica-ben-levizje-provokuese-para-ndjekesve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet duke përfshirë edhe ato ku shfaqet provokuese.

Vesa njësoj ka vepruar edhe me postimin e fundit ku shfaqe provokuese me lëvizjet që bën.

Këngëtarja njihet për zërin e veçantë dhe talentin që ka në muzikë./Lajmi.net/

Lexo të tjera