Sport

Vidal stërvitet në rrugët e Barcelonës

0
vidal-stervitet-ne-rruget-e-barcelones

Arturo Vidal është duke kaluar ditët e tij të fundit si futbollist i Barcelonës.

Mesfushori është në prag të finalizimit të largimit nga klubi për t’u transferuar në Inter. Në ndërkohë, ai duket se nuk është duke u stërvitur me pjesën tjetër të ekipit katalan.

Në pamjet e publikuara nga El Chiringuito, Vidal shihet duke u stërvitur në rrugët e Barcelonës, transmeton lajmi.net.

Vidal është në process të finalizimit të largimit nga Barcelona dhe rikthimit në Serie A, te skuadra e Interit. /Lajmi.net/

Lexo të tjera