Sport

Video e një qeni që godet topin me kokë bëhet virale

0
video-e-nje-qeni-qe-godet-topin-me-koke-behet-virale

Bëhet virale videoja e një qeni që godet topin me kokë dhe duke e dërguar atë nëpër pjesë të ndryshme të shtëpisë.

Pronari i atij, shihet në video duke e asistuar atë, transmeton lajmi.net.

Më poshtë mund ta shihni edhe videon:

Lexo të tjera