Lajme

Vjedhja spektakolare, shikoni si i fshehë gjërat kjo vajzë nën fustan të ngushtë

0

Një video e një hajduteje në një dyqan në Krasnodar, Rusi, është bërë virale rrjetet e tij sociale.

Ajo hyn në dyqan me një fustan mjaft të ngushtë, nën të cilin ajo arriti të fshehë shishe, sende ushqimore, kanaçe … siç raportohet nga media ruse, madje edhe roja i sigurimit dhe shitësit nuk arritën të vërenin se rusja ishte plot pas fustanit.

Ajo u largua nga dyqani pa u kapur. Policia e Krasnodarit është ende në kërkim të saj.

Lexo të tjera