Bota

Vuçiq e qerasi me gosti, Grenell ia kthen “nderin” me një dhuratë

0
vuciq-e-qerasi-me-gosti,-grenell-ia-kthen-“nderin”-me-nje-dhurate

Nën tingujt e muzikës amerikane, me verë e ushqime, Grenell publikoi një video të festës së mbrëmshme në Beograd, ku të pranishëm ishin delegacioni amerikan dhe zyrtarët e qeverisë dhe presidencës serbe, shkruan lajmi.net.

Lexo edhe:

Verë, ushqime e këngë – Grenell publikon video nga gostia me serbët në Beograd

“Nderin” e gostisë, Grenell, Vuçiqit ia ktheu me një dhuratë, që në dukje në fotografinë e postuar nga Vuçiq duket të jetë një libër.

“Faleminderit Richard Grenell, për përkushtimin dhe punën e mirë për regjionin. Dhe faleminderit për dhuratën e mrekullueshme”, ka shkruar Vuçiq.

Libri që  Grenell ia ka dhuruar Vuçiqit ka të bëj me dekorimin e Shtëpisë së Bardhë dhe enterierin e saj ndër vite.

Ky libër bën fjalë për stilet e veçanta të familjeve presidenciale që kanë qëndruar ndër vite në Shtëpinë e Bardhë. /Lajmi.net/

 

 

Lexo të tjera