Bota

VV në Pejë zgjedh kandidatët për deputetë, mungon Rozeta Hajdari

0
vv-ne-peje-zgjedh-kandidatet-per-deputete,-mungon-rozeta-hajdari

Njoftimi i plotë:

Sot konform rregulloreve dhe statutit të Lëvizjes VETËVENDOSJE! u mbajt Mbledhja Zgjedhore e Këshillit të Qendrës së Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Pejë, në të cilën u votuan kandidatët për t’u futur në listën për deputetë të Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Zgjedhjet e 14 shkurtit.

Kandidatët e përzgjedhur nga Këshilli i Qendrës së në Pejë janë:
Fatmire Mulhaxha Kollçaku
Besnik Zeqiraj
Jeton Lajqi
Në emer të Qendres së Lëvizjes VETËVENDOSJE! ju urojmë suksese! /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera