Bota

Wanda Icardi nuk i lë vend imagjinatës, mbulon gjoksin vetëm me duar

0
wanda-icardi-nuk-i-le-vend-imagjinates,-mbulon-gjoksin-vetem-me-duar

Wanda është një nga emrat e njohur dhe të komentuar në media për dukjen e saj, shkruan lajmi.net.

Emri i saj është i përmendur në rrjete sociale mjaft shumë, kjo për arsyen se ajo është aktive në rrjete sociale dhe publikon mjaft imazhe provokuese.

Ndërsa së fundmi ajo erdhi me një imazh ku shihej e zveshur plotësisht, por kishte mbuluar pjesën e gjoksit me duar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Ajo shpesh herë ‘thyen’ rrjetin me publikime të tilla ku gjithmonë vjen mjaft seksi dhe thuajse shokon ndjekësit e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera