Sport

Wolfsburg – Werder Bremen, formacionet zyrtare

0
wolfsburg-–-werder-bremen,-formacionet-zyrtare

Në këtë ndeshje do të paraqiten edhe shqiptarët Admir Mehmedi për Wolfsburg dhe Milot Rashica për Werder Bremen.

Werder Bremen: Pavlenka, Augustinsson, Rashica, Bittencourt, Toprak, Gerbe Selassie, Friedl, Mbom, Eggstein, Grob.

Wolfsburg: Casteels, Lacroix, Brekalo, Steffen, Mehmedi, Roussillon, Baku, Schlager, Brooks, Arnold.

Lexo të tjera