Uncategorized

Xhensila e lumtur në përqafim të Besit: Ti do të jesh gjithmonë i përhershmi im

0

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Dyshja, ditën e sotme e kaluan në natyrë, ndërsa nuk munguan imazhet për ndjekësit e shumtë të tyre.

 

View this post on Instagram

 

You will forever be my always @bes_kallaku ❤🍂🍂

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Në një foto, Xhensila shfaqet në përqafim të Besit dhe i dedikon atij fjalë zemre, teksa të dy shihen shumë të lumtur.

“Ti do të jesh gjithmonë i përhershmi im”, ka shkruar ajo.

Xhensila Myrtezaj muajt e fundit është komentuar për ndryshimin e madh në fizik, pas rënies në peshë. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Whatever is good for your soul, do that!🧚

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Lexo të tjera