Rozë

Xhensila i përshëndet fansat me një foto nga shtrati

0

Xhensila Myrtezaj është shfaqur atraktive.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është e afërt me ndjekësit e saj.

Ajo me ta ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Së fundmi ka vendosur që me ta ta ndajë një foto ku shihet e shtrirë në shtrat dhe po u thotë “Natën e mirë”.

Megjithatë vihet re se këngëtarja është e grimuar.

View this post on Instagram

Good night🌙

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Lexo të tjera