Rozë

Xhensila Myrtezaj shijon momente në natyrë teksa lexon edhe një libër

0
xhensila-myrtezaj-shijon-momente-ne-natyre-teksa-lexon-edhe-nje-liber

E këtë po e tregon së fundi me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan me lule, Xhensila Myrtezaj ka ndarë fotografi e cila shihet duke shijuar natyrën dhe gjelbërimin e pranverës.

Ajo ka postuar imazhet në Instagramin e saj derisa ka shkruar: “Ju nuk duhet të besoni në magji. Ju jeni magjia. Besoni në vetën tuaj”.

Ndryshe, bukuroshja 28 vjeçare mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera