Rozë

Xhensila Myrtezaj tërheq vëmendjen me blerjet e shtrenjta, ja sa i kushtoi vetëm byzylyku i dorës

0
xhensila-myrtezaj-terheq-vemendjen-me-blerjet-e-shtrenjta,-ja-sa-i-kushtoi-vetem-byzylyku-i-dores

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo jo rrallë herë publikon imazhe me veshje të stiluara bukur të cilat pëlqeheen nga fansat e saj mjaft shumë.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një imazh mjaft joshës ku shihet e veshur me mjaft stil, por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte çmimi i artikujve që kishte veshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Profili ‘whattheywearin’ në Instagram ka zbuluar çmimet e veshjes së saj dhe qenkan mjaft të shtrenjta.

Xhaketa që kishte veshur ajo nga marka Balmain kushtoi 1,690 euro ndërsa bylyzyku i dorës Vintage Alhambra kushtoi 3,750 euro./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin)

Lexo të tjera