Rozë

Xheralinda ndan emocionet e saj që po bëhet gjyshe

0
xheralinda-ndan-emocionet-e-saj-qe-po-behet-gjyshe

Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Çifti do të bëhen prindër të një vajze dhe mezi presin që ajo të vijë në jetë. Ishte Ledri ai i cili e ka publikuar një foto të ultrazërit dhe i ka emocionuar të gjithë sidomos nënën e tij, gjyshen e ardhshme.

“Jom ka des syt me ti pa”, ka shkruar Ledri e edhe Xheraldina i ka ndarë emocionet e saj.

“Edhe gjyshja mezi s’pret me te pa❤❤❤”, ka shkruar Xheri pranë postimit të shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram./Lajmi.net/

Lexo të tjera