Sport

Ylli i Arsenalit rezulton pozitiv me COVID-19

0
ylli-i-arsenalit-rezulton-pozitiv-me-covid-19

27-vjeçari doli pozitiv për Covid-19 të mërkurën në mëngjes dhe tani do të humbasë ndeshjen e Ligës së Kombeve të Bosnjës kundër Italisë.

Kolasinac luajti 90 minuta të plota ndërsa vendi i tij pësoi humbje 3-1 ndaj Holandës të dielën.

Arsenali tashmë është pa Mohamed Elneny për udhëtimin e së dielës në Leeds pasi egjiptiani rezultoi pozitiv pasi shoku i ekipit ndërkombëtar Mo Salah gjithashtu u infektua. /Lajmi.net/

Lexo të tjera