Uncategorized

Ylli i Instagramit poston ‘aksidentalisht’ foto nudo në plazh

0

Demi Rose është emër shumë i komentuar në botën e shoubizit, sidomos për paraqitjet e ekzagjeruara, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi publikoi disa fotografi në Instagram, ku u shfaq tërësisht lakuriq e shtrirë buzë detit.

Me këto imazhe, ajo u uroi ditë të mbarë ndjekësve të saj të shumtë, ndërsa u ‘pendua’ dhe i largoi menjëherë ato.

Bukuroshja tentoi që me anë të një çarçafi t’i mbulonte pjesët intime, por provokoi keq me të pasmet.

Demi Rose ndryshe njihet edhe si ylli i Instagramit, ngase vetëm në këtë rrjet social ka afro 15 milionë ndjekës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Pure ❤ @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Lexo të tjera