Rozë

Young Zerka publikon këngën e re

0
young-zerka-publikon-kengen-e-re

Young Zerka kishte paralajmëruar në llogarinë e tij në Instagram këngën e re disa javë më parë, shkruan lajmi.net.

“Konflikt” quhet kënga e tij e fundit, të cilës i ka bashkangjitur edhe video klipin.

Reperi është shumë aktiv në skenën e muzikës ku sjell projekte të reja gjatë vitit.

Tekstin dhe melodinë e ka bërë Young Zerka në bashkëpunim me Fifin, me regji nga Cekic Beats./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera