Rozë

Zayn Malik kalon kohën me miqtë e ngushtë në New York City

0
zayn-malik-kalon-kohen-me-miqte-e-ngushte-ne-new-york-city

Zayn Malik së fundi gjeti kohë për vete të martën pasdite ndërsa po ecte rreth qytetit të New York-ut, transmeton lajmi.net.

Ish-këngëtari 28-vjeçar i One Direction u bashkua me një grup miqsh ndërsa ishin atje përreth pasi kaluan kohë më parë gjatë ditës me Gigi dhe vajzën e tyre Khai.

Zayn ishte i veshur me një ansambël sportiv dhe të rehatshëm duke shfaqur një kapuç të zi Nike, me vija ikonike të markës.

Ai kombinoi pjesën e sipërme me pantallona të zeza Adidas, së bashku me trajnerë të zinj që përputheshin.

Malik dukej se zgjidhte çështjen e besnikërisë së markës me kapelën e tij të zezë të skive Nike. Ylli i i pop-it u pa duke biseduar me miqtë e tij pasi ndaloi në një dyqan ndërsa pinte një cigare.

Ai tregoi të njëjtën mjekër të errët të prerë ngushtë që ka pasur kryesisht në vitet e fundit.

Edhe pse ai po e kalonte kohën i vetëm gjatë ditës ishte me dashurinë e tij Gigi herët të martën për një udhëtim argëtues me vajzën e tyre në Akuariumin e New York-ut, i cili ndodhet në Coney Island në Brooklyn.

Gigi shkrepi shumë fotografi të artit, plus disa imazhe të ëmbla të Khai duke u lidhur me gjyshin e saj që ajo postoi në Instagram./Lajmi.net/

Lexo të tjera