Sport

Zbulohen prapaskenat: Lampard u përplas verbalisht me Alonson në dhomat e zhveshjes, lojtarët mbeten të habitur me trajnerin e tyre

0
zbulohen-prapaskenat:-lampard-u-perplas-verbalisht-me-alonson-ne-dhomat-e-zhveshjes,-lojtaret-mbeten-te-habitur-me-trajnerin-e-tyre

Ky i fundit u përplas verbalisht në dhomat e zhveshjes me Marcos Alonson, një nga fajtorët që Blutë pësuan tre gola nga një ekip i sapopromovuar në Premierligë.

Burime brenda klubit kanë thënë për The Athletic se mbrojtësi spanjoll u largua nga dhomat e zhveshjes dhe shkoi drejt autobusit të skuadrës, duke mos e ndjekur pjesën e dytë në stadium, pasi u zëvendësua nga Azpilicueta.

Ndër të tjera raportohet që lojtarët e tjerë të Chelseat kishin mbetur të habitur për faktin se asnjëherë nuk e kishin parë në gjendje të tillë trajnerin e tyre.

Në fund, Chelsea ia doli të barazonte rezultatin në 3:3, megjithatë pjesa e parë la shije të hidhur. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera