Rozë

Zbulohet foto e Morena Tarakut me kojshin e saj Ibrahim Tatlises

0

Para pak ditëve në njërin nga emisionet vendore ishte e ftuar Morena Taraku, ku intervista u zhvillua në shtëpinë e saj luksoze në një lagje të shtrenjtë në Turqi.

Është e ditur që këngëtarja si dhe modelja Morena Taraku bën një një jetë luksoze, duke filluar nga çorapet më të shtrenjta e deri tek shtëpia e saj në një lagje ku jetojnë milionerët në Stamboll.

Në intervistën e fundit ajo foli për jetën e saj, për qetësinë që ka gjetur në këtë lagje si dhe se si komshi të parë e ka këngëtarin e famshëm turk, Ibrahim Tatlises.

Sonte redaksia e “Mbrëmjet e Lajmeve” ka zbuluar një foto të Morena Tarakut dhe Ibrahim Tatlises ku  janë së  bashku para lagjes.

Për të informuar më shumë ndiqni edicionin e plotë të “Mbrëmjet e Lajmeve” në videon e mëposhtme.

 

https://video.gjirafa.com/mbremjet-e-lajmeve/mbremjet-e-lajmeve-02-10-2020

Lexo të tjera