Bota

Zemaj viziton në spital infermierin e therur: Sulmi sa është i dënueshëm aq i papranueshëm

0
zemaj-viziton-ne-spital-infermierin-e-therur:-sulmi-sa-eshte-i-denueshem-aq-i-papranueshem

Zemaj gjatë kësaj vizite ka thënë se sulmi i djeshëm kundër infermierit në vendin e punës nga një pacient në QKUK, është sa i dënueshëm aq i papranueshëm.

“Feimit i urova shërim të shpejt dhe shpreha respekt për punën e tij dhe të gjithë infermierët e vendit”.

“Puna e infermierëve do çmuar e përkrahur, sepse me përgjegjësitë e veta i kontribojnë suksesit të shëndetësisë!”, ka thënë Zemaj.

Lexo të tjera