Uncategorized

“Zemra mal”, thotë Gili në këngën e re

0

Ashtu sikurse shumë prej kolegëve të saj edhe Gili është mobilizuar për të sjellë projekte të reja në fundvit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar këngën “Zemra mal”, e cila është me tekst dhe muzikë të Ilir Beranit, ndërsa orkestrimin e bëri Miti Geci.

Në video e kësaj kënge të bie në sy sërish ndryshimi i madh që Gili ka pësuar pas rënies në peshë.

https://www.youtube.com/watch?v=g8_vaa5STcI

Kujtojmë se Gili njihet për një numër të madh projektesh muzikore ndër vite, të cilat priten mirë në publik. /Lajmi.net/

Lexo të tjera