Sport

Zeneli dhe Berisha ftohen nga Reims për ndeshjen e Ligës së Evropës

0
zeneli-dhe-berisha-ftohen-nga-reims-per-ndeshjen-e-liges-se-evropes

Francezët kanë publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë takim, ku pjesë e saj janë edhe Valon Berisha e Arbër Zeneli.

Pritet të shihet se a do të paraqiten dyshja shqiptare nga minuta e parë ndaj Servette.

Takimi luhet nesër dhe fillon nga ora 20:45. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera