RozëUncategorized

Zgjedhet Miss Kosova që do garojë në “Miss Universe” (FOTO)

0

Në eventin “Miss Universe Albania & Kosova” që po transmetohet LIVE në Klan Kosova dhe Vizion Plus, është zgjedhur më e bukura e Kosovës.

Blerta Veseli është zgjedhur para pak minutash si përfaqësuese e Kosovës në spektaklin e bukurisë që do zhvillohet në tre mujorin e parë të 2021-ës shkaku i pandemisë./Prive.al/

View this post on Instagram

The golden hands of @olsibogdani 🌊☀️

A post shared by Blerta Veseli (@blertaaveseli) on

Lexo të tjera