Lajme

Zhduket një grua në Malishevë

0
zhduket-nje-grua-ne-malisheve

Një burrë nga fshati Shkarashnik i Malishevës ka raportuar se bashkëshortja e është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Kjo është bërë e ditur në raportin ditor të policisë së Kosovës.

Policia ka thënë se është duke e hetuar rastin. /Lajmi.net/

Lexo të tjera