Sport

Zhegrova realizon gol fantastik ndaj Zurichut

0
zhegrova-realizon-gol-fantastik-ndaj-zurichut

Baseli është duke avancuar 4-0 ndaj Zurichut të Kolollit dhe Alitit, shkruan lajmi.net.

Zhegrova ishte njëri nga futbollistët më meritorë në këtë takim duke shënuar gol fantastik në min 30′ dhe më pas asistoi për golin e Pajtim Kasamit.

Zhegrova golin  e dytë në takim pas një depërtimi nga ana e djathtë ku plasoi goditje e cila doli të ishte fatale për portierin e Zurichut.

Më poshtë mund të shikoni golin e bukur të Zhegrovas./Lajmi.net/

Lexo të tjera