Bota

Zhytet në ujë të notoj me peshkaqenin por pendohet për atë që bëri

0
zhytet-ne-uje-te-notoj-me-peshkaqenin-por-pendohet-per-ate-qe-beri

Momenti shokues i një burri i cili është zhytur në ujë që të notoj me një peshkaqen, është bërë virale në aplikacionin TikTok, transmeton lajmi.net.

Footage shared online shows a man, identified as Ryder, diving into the ocean in hopes of swimming with a basking shark near California

Burri pas zhytjes pendohet sepse në fakt ai ishte një peshkaqen i bardhë mjaft i rrezikshëm. Zhytësi kthehet menjëherë duke thënë “kjo ishte një ide e keqe”.

A man who took video of the moment panned the camera towards the water and told Ryder, 'that's not a basking shark dude'

Video ka marr shikueshmëri të madhe, më shumë se 855,700 shikues dhe shumë komente të ndryshme. /Lajmi.net/

Lexo të tjera