Uncategorized

“Zoti të shpërbleftë me parajsë”, Skivi i dedikon fjalët emocionuese Albert Krasniqit tri ditë pas varrimit

0

Pas lajmit se Albert Krasniqi mbeti i vrarë nga të shtënat me armë që mori nga prindi i tij, Skender Krasniqi, bota e showbizit mbeti e habitur dhe mjaft e pikëlluar pasi ai ishte i njohur për ta, shkruan lajmi.net.

Alberti ishte menaxheri i reperit Skivi, i cili si duket nuk po mundet të pajtohet me vdekjen e mikut më të mirë.

Sot përmes një postimi në Instagram Skivi ka postuar disa fotografi ku i dedikoi një gjiro me makinë Albertit teksa shkroi se shpreson të takohen në botën tjetër.

“U bonen 3 dite pa ty, pusho i qete shoku jon, kjo gjiro shkon per ty, zoti te shperbleft me parajsen, shihemi ne boten tjeter Buddy”, shkroi Skivi në mbishkrimin e fotografive./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SKIVI (@skivi_undercova)

Lexo të tjera