Rozë

Zotohet Labi: Nëse hapen mbrëmjet, 2021 do të jetë sërish vit i sukseseve të mia

0
zotohet-labi:-nese-hapen-mbremjet,-2021-do-te-jete-serish-vit-i-sukseseve-te-mia

Një emër shumë i zëshëm kur është fjala për çështjen e anulimit të dasmave dhe mbrëmjeve muzikore gjatë këtyre muajve ka qenë edhe Labinot Tahiri, shkruan lajmi.net.

Ai disa herë ka deklaruar se me anulimin e dasmave kanë pësuar shumë biznese dhe jo vetëm këngëtarët.

Së fundi, këngëtari është kthyer prapa në kohë, duke ndarë me ndjekësit disa video nga një performancë e tij.

Me këtë rast, ai thotë se nëse hapen mbrëmjet vitin e ardhshëm, do të jetë vit i sukseseve për të.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I LABIT, PA NDËRHYRJE:

“Kështu do të jet sërish skenai me dhe publiku im, i cili më ka mbajtur në skenë! Ka pasur zëra se Labi ka ra, ose muzika LIVE, ama Labi bjen vetem kur do Zoti dhe publiku dhe atehere mund të biej muzika LIVE! Zoti nuk dëgjon individ të prishtë se cfare deshira te kqia kanë, nuk dëgjon as KLANET E KËNGËTARËVE TË CILËT I KANË SHKATRRUAR SHUMË SHUMË KENGTARË, TENTUAN EDHE MUA, ama duhet me pas…kaqik për diqka të tillë ndaj meje.

NËSE MBREMJET HAPËN 2021 do të jet vit i sërish sukseseve të mia! PUNONI JU KLANE SIQ UA KENI BERË PRONARËVE NESE DO TË VIJ UNË MOS E MERR: 2TTON, ose BURAKUN, FIFIN, ATE APO KETE APO MUA SI LAB!  E pata vetëm si njoftim! të gjithë do punojnë.

Labi-FKSH

NGONI THIRJET SIKURSE AZEM VLLASIN KUR E THIRRSHIN POPULLI DIKURË!”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera