Sport

Zvicra zbulon listën, mungon Andi Zeqiri

0
zvicra-zbulon-listen,-mungon-andi-zeqiri

Andi Zeqiri, ka qenë pjesë e Zvicrës U21, ndërsa së fundi është lidhur me kalimin te Kosova, shkruan lajmi.net.

Edhe pse babai i tij ka konfirmuar ardhjen te Kosova, në Zvicër besojnë se ai do të zgjedh ‘helvetët’.

Në listën për ndeshjet e tetorit, Andi Zvicra nuk bëjnë pjesë te Zvicra.

Në listë, pas një kohe të gjatë është rikthyer Xherdan Shaqiri.

Pjesë e saj janë edhe Granit Xhaka dhe Admir Mehmeti./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera