Bota

ZYRTARE: Ben Arfa transferohet te Bordeaux

0
zyrtare:-ben-arfa-transferohet-te-bordeaux

Skuadra franceze në faqen zyrtare të klubit ka konfirmuar transferimin e 33 vjeçarit.

Ben Arfa te Bordeaux është transferuar si lojtar i lirë, shkruan lajmi.net.

33 vjeçari Ben Arfa, sezonin e kaluar ka qenë pjesë Valladolid.

Ai gjatë karrierës së tij ka veshur fanellat e shumë skuadrave, si Lyon, Marseille, Newcastle United dhe PSG./Lajmi.net/

Lexo të tjera