Bota

ZYRTARE: Ergys Kaçe nënshkruan me Aris

0
zyrtare:-ergys-kace-nenshkruan-me-aris

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kaçe, ka vendosur të vazhdojë aventurën e tij me skuadrën rivale të PAOK, Aris, përcjell lajmi.net.

Lojtari ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me klubin e ri.

Aris garon në Superligën e Greqisë dhe kjo pritet të jetë aventurë e mirë për korçarin.

Mbetet të shihet se si do të bëjë Kaçe me fanellën e ri, ‘verdhezi’. /Lajmi.net/

Lexo të tjera