Sport

ZYRTARE: Fiorentina shkarkon trajnerin

0
zyrtare:-fiorentina-shkarkon-trajnerin

La Viola pritet të njoftojë vendimin e tyre në minutat e ardhshme.

Cesare Prandelli thuhet se do të kthehet në ‘Artemio Franchi’ si një trajner i përkohshëm me Fiorentinën që do të emërojë një menaxher të ri në fund të sezonit.

Maurizio Sarri dhe Luciano Spalletti janë kandidatët kryesorë për të marrë përsipër klubin në sezonin 2021-22. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera