Sport

ZYRTARE: Mike D’Antoni ndihmës trajner i Brooklyn Nets

0
zyrtare:-mike-d’antoni-ndihmes-trajner-i-brooklyn-nets

Skuadra e Nets do të synojë pozitat më të larta në sezonin e ri, me Kevin Durant e Kyrie Irving që do të jenë të gatshëm për të nisur sezonin.

Për të arritur sa më lartë, skuadra e Brooklyn ka bërë ndryshime në shtabin teknik, ku kanë emëruar Steve Nash si trajner.

Sot është konfirmuar edhe një tjetër emër. Mike D’Antoni do të jetë ndihmës trajneri i Brooklyn, përcjell lajmi.net.

Mbetet të shihet se si do të funksionojnë D’Antoni dhe Nash së bashku në stolin e Brooklyn. /Lajmi.net/

Lexo të tjera